Adres siedziby:

ul. Romana Maya 56

64-500 Szamotuły

Kontakt z nami:

osprpoloznerodzinne@wp.pl

 

 

Zaloguj się:

Z życia Stowarzyszenia


Stowarzyszenie

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Położnych Rodzinnych powstało 24.02.2017 r. w Szamotułach. Wobec zmieniających się realiów życia politycznego, gospodarczego, a przede wszystkim społecznego, naszą misją stało się budowanie niezależności zawodowej położnej rodzinnej oraz podejmowanie nowoczesnych działań w kierunku kształtowania opieki nad kobietą i jej rodziną.

Na naszych oczach, w niedługim czasie, dokonuje się usamodzielnienie zawodu położnej. Istotne jest, abyśmy wszyscy, a zwłaszcza osoby wykonujące zawody medyczne, mieli świadomość tego procesu. Rola i pozycja położnej w systemie opieki zdrowotnej zależy od świadomości zawodowej, profesjonalizmu, postrzegania tych grup zawodowych przez społeczeństwo oraz postaw członków zespołu terapeutycznego.

W codziennej działalności nieustannie poszukujemy nowych metod i form pracy adekwatnych do potrzeb społecznych. Wspieramy rozwój opieki okołoporodowej oraz edukujemy społeczeństwo jak ważną rolę w świecie medykalizacji usług medycznych jest przestrzeganie praw kobiety. Motywację do działania czerpiemy z codziennego życia z naszymi rodzinami, przyjaciółmi i podopiecznymi. Zapraszamy wszystkich do korzystania z opieki położnej rodzinnej w zdrowiu i w chorobie. Doświadczenie zawodowe, jakie wnosi każdy, kogo spotkamy na naszej drodze jest dla nas bezcenne.

Adres siedziby:

ul. Romana Maya 56

64-500 Szamotuły


Kontakt z nami:

osprpoloznerodzinne@wp.pl

 

 

Copyright 2018 OSPR Projekt i wykonanie:Freeline.pl

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij